9 sierpnia 2015

Prace w Woli Radłowskiej

Po Radłowie i Niwce, również w Woli Radłowskiej prace przy budowie kanalizacji, mimo upałów idą pełną parą. Roboty wykonuje firma Instalbud sp. z o.o. z Rzeszowa, a ich koszt wyniesie ponad 5,5 miliona złotych.

Trwają prace przy budowie kanalizacji sanitarnej w Woli Radłowskiej. Roboty prowadzi firma Instalbud sp. z o.o z Rzeszowa i mimo panujących upałów, idą one pełną parą. W Woli Radłowskiej zakres robót obejmuje wybudowanie 17 209,50 m sieci kanalizacji sanitarnej. Sieć obejmie: kanalizację grawitacyjną o łącznej długości 13 428 m (bez przyłączy) z rur PCV, kanalizację ciśnieniową o łącznej długości
3 781,50m (bez przyłączy) z rur PE, 11 sieciowych przepompowni ścieków. Do sieci podłoczone zostaną 1 099 osoby. Koszt robót wyniesie 5.779.777,38 złotych brutto.