4 lipca 2015

Konferencja prasowa w Centrum Kultury

2 lipca w Radłowie, w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa, odbyła się konferencja prasowa związana z projektem „Budowa kanalizacji sanitarnej na terenie aglomeracji radłowskiej”.

W Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie 2 lipca odbyła się konferencjaprasowa poświęcona projektowi „Budowa kanalizacji sanitarnej na terenie aglomeracji radłowskiej”.

W konferencji udział wzięło kilkunastu dziennikarzy lokalnych i regionalnych redakcji, którym burmistrz Zbigniew Mączka przybliżył zagadnienia związane z realizowanym projektem, jego cele i korzyści dla lokalnej społeczności.

W spotkaniu uczestniczyli również Wiesław Armatys, zastępca burmistrza, Józef Aleksander – Skarbnik Gminy oraz Jarosław Soboń, przedstawiciel Zakładu Eksploatacji Stacji Uzdatniania Wody.

Kładąc nacisk na korzyści wynikające z budowy kanalizacji, burmistrz za pośrednictwem mediów podziękował mieszkańcom za wyrozumiałość dla utrudnień i ich pozytywne nastawienie dla podjętych działań.

Przypomnijmy – ramach projektu siecią kanalizacji objęte zostaną miejscowości Radłów, Niwka oraz Wola Radłowska, projekt obejmuje także modernizację radłowskiej oczyszczalni ścieków.